trendy jesień Blush by Lara A.

TRENDY NA JESIEŃ, czyli co noszą redaktorki mody na świecie? CZ. 1: KOPENHAGA, MEDIOLAN, LONDYN

Redaktorki i fanki mody z całego świata, zmierzając na pokazy na Tygodniach Mody w Mediolanie, Kopenhadze, Nowym Jorku czy Londynie, prezentują to, co w modzie najnowsze i najlepsze. Przed wami TRENDY NA JESIEŃ i wyjątkowe zdjęcia ze stolic światowej mody, jakich nie zobaczycie nigdzie indziej.

Dziennikarki modowe z najważniejszych magazynów kobiecych świata warto obserwować z dwóch powodów: bo to one jako pierwsze wiedzą, co się nosi. Albo raczej, co się będzie nosiło za rok czy dwa lata. A po drugie, są one (te panie) uosobieniem dwóch twierdzeń: że 1/ ubranie wyraża osobowość i 2/ nic, co ludzkie, nie jest mi obce. A tłumacząc na język mody: czerpię z mody wszystko, co oferuje, by wyrazić siebie. Robię to z odwagą i poczuciem własnej wartości. Co z tego, jeśli czasem popadnę w przesadę? Świat będzie bardziej kolorowy! (Co chcę przez to powiedzieć? Uczmy się tej odwagi, a przy okazji miłości do siebie i miłości bliźniego, by nie bać się krytyki, i także: nie krytykować innych!)

ZAPRASZAM WAS DO NOWEJ SERII: W KOLEJNYCH PUBLIKACJACH ZOBACZYCIE NAJMODNIEJSZYCH LUDZI W RÓŻNYCH MIASTACH ŚWIATA. DZIŚ CZĘŚĆ 1. STREET FASHION Z MEDIOLANU, KOPENHAGI i LONDYNU. CZYTAJCIE I INSPIRUJCIE SIĘ!

OTO, CO NOSZĄ DZIENNIKARKI MODOWE JESIENIĄ 2019 W TYCH MIASTACH:

MEDIOLAN

Mediolan jest mocno uprzemysłowiony, ale i tak to najbardziej szykowne miasto Włoch. Ubrania tutaj są jak spod igły, konserwatywne albo na czasie, ale z „dyskretnym urokiem burżuazji”.

Kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć

 

 

KOPENHAGA

To dunskie miasto wyrosło w ostatnich latach na modową mekkę. To tutaj zjeżdżają dziennikarki, aby brylować, epatować najświeższymi trendami i ciuchami z najnowszych kolekcji. Kopenhagę obserwuje cały świat mody, to tutaj robi się najlepsze zdjęcia „street fashion” i wyłapuje wszystko, co trzeba wiedzieć o modzie.

Kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć

 

 

 

LONDYN

Każdy poszukiwacz wolności prędzej czy później wyląduje w tym mieście. Tutaj łamie się schematy stylistyczne i eksperymentuje na tkance modowej – bez ograniczeń i kompleksów. Pierwszeństwo mają trendy młodzieżowe i awangarda. Ale znajdzie się też miejsce dla wzorców jak z podręcznika dla panien czy modowej arystokracji, jak Anna Wintour.

Kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć

 

 

 

Dziewczyny!

-> Już za parę dni zapraszam po więcej mody: tym razem TRENDY JESIENI cz. 2 – DODATKI. Pokażę Wam, co noszą redaktorki mody w światowych stolicach mody.
-> JESZCZE WIĘCEJ MODY znajdziecie w tekście „10 TRENDÓW NA JESIEŃ 2019, które na pewno będziecie nosić”. To kompendium wiedzy o najświeższej modzie – prosto z pokazów! Polecam!

Lubicie dbać o skórę?

Chodźcie na stronę BLUSH!
* Zapraszam do sekcji URODA, gdzie regularnie piszę o nowościach kosmetycznych i tym, co w pielęgnacji najciekawszego i najfajniejszego.
* Przeczytajcie koniecznie mój najnowszy artykuł na temat „SUPERPLAN dla cery PO WAKACJACH” znajdziecie TUTAJ.

I love you too!

Wasza Lara

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.