modna biżuteria Blush

Duże, wielkie, największe – masywne kolczyki, bransolety to hit tej jesieni i zimy. Jednak uwaga: nie jest powrót tandety z lat 80., a raczej poważne, rzeźbiarskie dzieła sztuki. Musimy przypilnować, by były naprawdę szlachetne i dobrze wykonane.

Jeśli zapytałybyście o trzy cechy, które wyróżniają „nową”, modną biżuterię, to byłyby to: duży rozmiar, szlachetne materiały i rzeźbiarskie formy.
 

modna biżuteria Blush

Uma Wang, fot. IMAXTREE/Agencja Free

NAUSZNICE, BRANSOLETY, KOLIE

…a wszystko duże, masywne. Bo to jest tak: ten typ biżuterii zastępuje inne ozdoby. Z jedną parą efektownych, masywnych kolczyków możecie iść i podbić świat. Nie potrzebujecie już innych drobiazgów, bo po co. Niech TEN naszyjnik czy TA bransoletka będą jedynym, olśniewającym dodatkiem do Waszej garderoby.
 

ZŁOTO, SKÓRA, MASA PERŁOWA

Troska o ekologię, dbałość o ilości odpadów i nadprodukcję dóbr konsumpcyjnych ma odbicie w nowoczesnej biżuterii: nie ma tu tandety ani tanich materiałów, które wyrzucimy po jednym sezonie. Piękne, masywne i ciężkie „drobiazgi” z naturalnej skóry, metalu, masy perłowej, a nawet porządnego acetatu to inwestycja na lata.
 

ORGANICZNE FORMY

Zmysłowość – to kolejne motto nowoczesnej biżuterii. Organiczne, rzeźbiarskie formy nawiązują do naturalnych formacji prosto ze świata przyrody. Skalne nacieki, ludzkie ciała, muszle, grzyby – w pięknych bransoletach, kolczykach, koliach zobaczycie faunę i florę nie wychodząc z domu 😉
 

ŁAŃCUCHY

Bardzo modnym elementem są masywne łańcuchy. Oczywiście, w rozmiarze XXL 🙂 Są naprawdę wszędzie: w formie naszyjników, opasek, zastępują też paski torebek. Łańcuchy możemy swobodnie łączyć z perłami i naszyjnikami z koralu lub szlachetnego zamiennika plastiku – acetatu. Myślę, że piękne, grube łańcuchy zostaną z nami na dłużej.
 

SPLOTY

Mogą być z metalu, skóry, jedwabiu, a nawet sznurka czy włóczki. Chodzi o kunsztowne sploty. Nosi się je w postaci kolczyków jak z rybackich sieci, albo sznurkowych plecionek z koralikami (albo kamieniami szlachetnymi i perłami). Doskonale wyglądają w połączeniu ze skórą.

Dziewczyny!

Modną biżuterię będę w tym sezonie pokazywała sukcesywnie, bo jest wyjątkowa, a mam na podorędziu wiele wspaniałych przykładów! Koniecznie bądźcie tu ze mną 💛💛💛
A tu jeszcze coś na deser, a co!

Lubicie tematy urodowe?

-> Polecam Wam tekst o tym, jak wyczarować makijaże z wybiegów (i to kilka) z jednej małej paletki. Tę konkretną paletkę i to, co można z nią zrobić, zobaczycie TUTAJ, w tekście „7 najpiękniejszych makijaży sezonu i jedna mała paletka”. Spodoba Wam się!

Lubicie modę? Dużo o niej piszę!

-> Koniecznie przeczytajcie post o ty, jakie torebki noszą teraz dziennikarki modowe w stolicach mody na świecie: „MAŁA KOLOROWA – najmodniejsza torebka sezonu”.

ZAPRASZAM NA BLUSH!

 
I nie zapomnijcie polubić moją stronę na Facebooku!

I love you too!

Wasza Lara
 
Zdjęcie główne: IMAXTREE/Agencja Free

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.