perfumy Jo Malone Blush by Lara A

Witajcie na BLUSH!

Ta strona jest o pięknie. I oczywiście o kosmetykach, pielęgnacji, zabiegach, medycynie estetycznej i jej niesamowitych możliwościach. O zdrowiu i medycynie naturalnej. Skórze. Waszych problemach i rozwiązaniach, jakie oferuje nowoczesna dermatologia. Nie zapominam też o trendach, modzie i sztuce.

Dzień dobry! Witajcie!
 
Od lat jestem dziennikarką i piszę głównie o sprawach urody, pielęgnacji, zdrowia i tzw. lifestyle.
Widzę wokół siebie tak dużo fajnych rzeczy, że musiałam stworzyć BLUSH! To miejsce powstało z potrzeby pisania i dzielenia się wszystkim, co piękne i ciekawe. Wybieram tylko te kosmetyki, zabiegi i zjawiska, które mi się spodobały i chcę, byście Wy też ich spróbowały. Piszę subiektywnie i całkowicie szczerze – dla Was.
 
Prywatnie jestem: mamą cudownej nastolatki, kucharką, praczką i sprzątaczką, malarką-hobbystką i astrologiem z 25-letnim doświadczeniem (serio).
 
Muszę też dodać, że nie czerpię z moich wpisów ani istnienia tego bloga żadnych korzyści finansowych. Moje teksty nie są sponsorowane, nie mają na nie wpływu żadne firmy, instytucje ani osoby. Jeśli coś mi się spodobało lub zadziałało – będziecie o tym wiedzieć. Jeśli nie widzę w danym produkcie lub zabiegu zalet – nie piszę, nie publikuję.
To Wam obiecuję.
 
Zaglądajcie, kochani, na BLUSH!
💖
Lara

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.