Magdalena Łopuszyńska

Dr n. med. dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Właścicielka Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie. Zajmuje się leczeniem i pielęgnacją skóry twarzy, ciała, włosów i paznokci, a także ustalaniem przyczyn tych schorzeń z uwzględnieniem aspektów medycznych.

Dr. Magdalena Łopuszyńska

Gabinet doktor Łopuszynskiej należy do nielicznych i jednych z pierwszych gabinetów w Polsce, gdzie stawia się szczególnie duży nacisk na ścisłą współpracę lekarza dermatologa z kosmetyczką. Dzięki wspólnej 18-letniej współpracy, w gabinecie opracowano wiele autorskich programów skojarzonego leczenia i postępowania pielęgnacyjnego, które przynoszą zaskakujące efekty w leczeniu wielu schorzeń np. trądzików młodzieńczych czy w postępowaniu anti-aging.
 
Magdalena Łopuszyńska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1985 r. Staż i specjalizację I i II stopnia z dermatologii oraz tytuł doktora nauk medycznych uzyskała pracując w Klinice Dermatologii CSK MSW w Warszawie. Ukończyła również Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie działającą przy Polskim Towarzystwie Lekarskim uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.
 
Jest autorką wielu prac publikowanych w czasopismach specjalistycznych. Uczestniczyła w wielu kongresach, sympozjach w kraju i zagranicą, wzbogacając swoją wiedzę i uzyskując wiele dyplomów i certyfikatów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.