kosmetyki wegańskie Blush by Lara A

KOKOS I ORZECH dla ciała – upojne ciało od BIELENDY

Szaleję za bogatym, pachnącym masłem do ciała kultowej marki The Body Shop. W Polsce do tej pory podobnych kosmetyków ze świecą szukać. Tylko niektóre kosmetyki naturalne są może odrobinę podobne, ale i nie one… Nowe masło do ciała Bielendy zbliża się do tego ideału.

Masła do ciała z olejem z orzecha brazylijskiego, olejem kokosowym, masłem shea i buriti, pachnące Malediwami czy inną Antiquą – oto, czego mi trzeba na lato. Prawdę mówiąc, jak już się namaszczę (na bogato) takim preparatem, to mój dzień już zalicza się do udanych.🥥🥥🌴

Nota od autora: teksty na Blush! nie są sponsorowane.

kosmetyki wegańskie Blush by Lara A

Odżywcze masło do ciała Brazil Nut, BIELENDA, ok. 21,99 zł


Linia Bielenda Brazil Nut&Coconut Oil to tak naprawdę nie tylko masła. To pełna gama produktów do ciała: masło kokosowe, masło z orzechem brazylijskim, odżywczy balsam orzechowy i nawilżający balsam kokosowy, a także peelingi. Wszystko do ciała – maksymalnie odżywcze i nawilżające.

kosmetyki wegańskie Blush by Lara A

Nawilżające masło do ciała Coconut Oil, BIELENDA, 21,99 zł


Powstały w duchu najnowszych kosmetycznych trendów – są wegańskie (co to znaczy, piszę poniżej), bogate w składniki odżywcze, o cudownych konsystencjach i zapachach. W balsamach, masłach i peelingach zamknięto najskuteczniejsze składniki aktywne: olej kokosowy, olej z orzecha brazylijskiego, olej buriti i masło shea. Ta linia po prostu zachwyca.

kosmetyki wegańskie Blush by Lara A

Nawilżający balsam do ciała Coconut Oil, BIELENDA, 24,99 zł

kosmetyki wegańskie Blush by Lara A

Fajny peeling w podręcznej saszetce, BIELENDA, 3,68 zł


Mój absolutny faworyt to masła: orzechowe i kokosowe. Mają subtelne zapachy (orzecha i kokosa) i boską konsystencję, nie oleistą, ale bogatą. Takie masło mogę nakładać garściami i nigdy nie mieć dosyć. Balsamy z linii Brazil Nut&Coconut Oil mają lżejszą, bardziej płynną konsystencję. To coś dla „delikatniejszych” (ja lubię unurzać się w takim gęstym maśle).

MOJA OPINIA:

Bielenda co rusz wypuszcza kolejne linie kosmetyczne, coraz bardziej udane. Ta seria – Brazil Nut&Coconut Oil jedna z najlepszych, jakie testowałam. Coraz więcej osób szuka kosmetyków wegańskich. Te właśnie są wegańskie, czyli nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego ani tych pozyskiwanych w sposób przysparzający zwierzętom cierpienia. No ale przede wszystkim te masła i balsamy naprawdę działają.
⭐🥥
DODATKOWA GWIAZDKA (Z EKSTRA KOKOSEM) BLUSH ZA: zbliżenie się do ideału, czyli masła orzechowego marzeń.🥥🥥
 
WIĘCEJ TEKSTÓW i PIĘKNYCH ZDJĘĆ:

Trendy 2020: TORBISZCZE, czyli torba XXXL

ZA KULISAMI POKAZÓW MODY – zdjęcia! Cz. 2


WIĘCEJ O PIELĘGNACJI:

PEELING SKÓRY GŁOWY, czyli jak mieć piękne, ZDROWE WŁOSY

A W OGÓLE TO… ZAPRASZAM NA BLUSH!

Jeśli podobają Wam się moje posty, obserwujcie moją stronę na Facebooku, znajdziecie ją TUTAJ! Będzie mi bardzo, bardzo miło!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.