Dr Iwona Radziejewska-Choma

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej oraz anti-aging z ponad 13-letnim doświadczeniem.

Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy PTL. Absolwentka Master Course in Phlebology zorganizowanego przez Baltic Society of Phlebology. Wykładowca i szkoleniowiec z zakresu technik podawania wypełniaczy, m.in. Radiesse, kwasu hialuronowego, nici liftingujących oraz lipolizy iniekcyjnej. Autorka artykułów naukowych w czasopismach branżowych, jak Aestehetica i Dermatologia Estetyczna.
 
Jest członkiem WOSIAM – World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD – European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology, AAAM – American Academy of Aesthetic Medicine, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Baltic Society of Phlebology.
Stale doskonali swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz kongresach na całym świecie. Współpracowała z najbardziej prestiżowymi gabinetami i klinikami w Warszawie. Od 2014 roku prowadzi swoją Klinikę w Warszawie, która specjalizuje się w zabiegach regeneracyjnych, laserowych oraz antiaging.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.